1. سایت کتاب خوون
  2. نسخه ها

امکانات جدید برای همراهی بیشتر و خدمات بهتر به شما:

هر نسخه جدید از برنامه کتاب خوون همراه با امکاناتی تازه و جذاب برای مشارکت بیشتر کاربرانِ اهلِ کتاب ارائه میگردد تا شما دوستان فعال در کتاب خوون هر چه بیشتر و بهتر، توانایی و احساس خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

پس هم اکنون با استفاده از موارد ذکر شده، حس و حال خود را با دوستان و دیگر کاربران مطرح کرده و به اشتراک بگذارید!

نسخه 1.0.5.1

تغییرات انجام شده شامل بهبود و توسعه در خرداد ماه 1399 برای راحتی کاربران و همراهان کتاب­خوون صورت پذیرفته است. این تغییرات عبارتند از:

امکان امتیازدهی به داستانک­ ها: برای تشویق و ترغیب نویسندگانِ داستانک، امکان امتیازدهی به داستانک ها را فراهم کرده­ ایم. به این ترتیب ضمن نشان دادن عکس العمل کاربرانی که داستانک های مختلف را می خوانند، بزودی امکان برگزاری «مسابقات داستانک نویسی» را نیز در شبکه اجتماعی کتابخوون خواهیم داشت تا برگزیده­ ترین داستانک را با توجه به آرای دیگر کاربران در هر ماه انتخاب کنیم.

باکس اطلاع رسانی و خبر: با توجه به نیاز ارتباط مستقیم میان ما و اهالی شبکه اجتماعی کتاب خوون، لازم بود که مواردی همچون اطلاع رسانی و خبرهای دارای اهمیت را به شکلی جداگانه انتقال دهیم. باکس خبر و اطلاع رسانی شامل همین اطلاعات است که می­تواند در حداقل زمان در معرض دید کاربر کتاب­خوون قرار گیرد و در صورت علاقه و نیاز، به صفحۀ مربوطه منتقل گردد و از مطلب مورد نظر مطلع شود.

ضمن تشکر از همراهی شما امیدواریم تغییرات صورت پذیرفته مورد استفاده قرار گیرد.

نسخه 1.0.4.1

  • نوشتن «داستانک»: از این پس کاربران می ­توانند داستان­های کوتاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. برای اینکار در صفحۀ اصلی وارد قسمت داستانک شوید و قصۀ کوتاه خود را در آنجا بگذارید (بنویسید). سپس منتظر عکس العمل دیگران در قبال داستانک خود باشید. تجربه نشان داده فرصت­ هایی از این دست، نتایج خوبی در بروز هنر نوشتن برای تمامی علاقمندان خواهد داشت.

ضمناً داستانک دیگران را نیز بخوانید و با علامت پسند (لایک) امتیاز دهید تا حس خود را به صاحب نوشته و حتی دیگر کاربران هم منتقل کنید!

نسخه 1.0.3.1

  1. امکان ابراز احساس نسبت به «دل نوشته» : با توجه به امکان خوب «دل نوشته» برای کاربران و یادداشت نویسندگان که در نسخه (ورژن) قبلی معرفی شد، امکان ابراز احساس نسبت به اینگونه متون (متعلق به دیگران) نیز فراهم شده و میتوانید در زیر هر دل نوشته، علامت پسند و تایید (لایک و دیسلایک) خود را نیز ثبت کنید. از این فرصت برای ابراز و بیان حسِ و حال خود به دلنوشتۀ دیگران استفاده کنید!
  2. دیدار آنلاین با نویسنده: یکی از برنامه های جدید کتاب خوون برای ارتباط مستقیم و رودررو میان علاقمندان با نویسندۀ محبوب شان همین برنامه دیدار آنلاین است که بر بستر وبینار استوار شده است. کاربران در زمان تعیین شده به صفحه اصلی کتابخوون یا صفحه نویسنده رفته و در باکس دیدار آنلاین با نویسنده روی لینک مربوطه زده و به ارتباط تصویری با نویسنده خواهند رسید (تا قبل از زمان تعیین شده لینک نمایان نمیشود). ضمنا کاربران میتوانند در زمان اعلامی توسط نویسنده سوالات خود را در آن برنامه تایپ کرده و منتظر پاسخ نویسنده باشتد. او مستقیم و بلافاصله پیام کاربران را به ترتیب دریافت کرده و پاسخ خواهد داد.

از این امکان استفاده کرده و لذت ببرید!

نسخه 1.0.2.0

  • امکان نوشتن «دل نوشته» : که در صفحۀ هر کاربر به همین عنوان اضافه شده است و با نوشتن هر متن دلخواه، مثل حرف دل، قطعه­ ای زیبا، شعری دل نشین از خود یا دیگران، نکته­ ای تامل برانگیز و مواردی از این دست (ولی نه طولانی)، مطلب شما به صفحۀ اول کتاب خوون و در دید تمام کاربران و دیگر اعضا که وارد برنامه می­ شوند قرار خواهد گرفت. همچنین شما نیز «دل نوشته» دیگران را می توانید بخوانید و لذت ببرید. ضمنا امکان ابراز احساس نسبت به متن دیگران نیز فراهم شده و میتوانید در زیر هر دل نوشته، پسند و تایید (لایک) خود را نیز ثبت کنید.

  از این فرصت برای گفتن حسِ و حال خود در هر روز استفاده کنید!

  • شرکت در «مسابقه»: از این پس هفته­ ای یک (یا دو) مسابقۀ مرتبط با کتاب و اطلاعات کتابی خواهیم داشت. هر مسابقه با چند سوال حل شدنی در مورد کتاب­ها و نویسندگان و موارد مرتبط برگزار می­شود و هر کاربر در روزهای تعیین شده به سوالات پاسخ داده و در پایان، در قرعه کشی آن مسابقه شرکت خواهد کرد.

به برندۀ مسابقه کتابی که مشخص شده تقدیم خواهد شد. (برنده در روز بعد از پایان مسابقه اعلام می گردد.). تاکنون اسپانسر بخش مسابقه برای تقدیم هدایا به برندگان گرامی انتشارات شادان بوده است.

هر کاربر می­تواند در تمامی مسابقات شرکت و حتی برندۀ چند نوبت از آنها بشود، پس محدودیتی از این بابت نیست. فراموش نکنید: معمولاً سؤالات به گونه­ ای است که اطلاعات مورد نیاز آنها در صفحات کتاب­ها و نویسندگان کتاب­ خوون وجود دارد.

امیدواریم که این موارد برای کاربران خوب کتاب­خوون جذاب باشد و میزان همراهی آنان را بیشتر و بیشتر کند... کتاب­خوون با حضور و فعالیت تک تک شما معنای خود را خواهد یافت.

ضمناً هر توضیح یا پیشنهادی هم داشتید حتماً با پشتیبانی کتاب­ خوون مطرح کنید. با کمال میل استقبال خواهیم کرد.

دوستان شما در گروه کتاب خوون

زیرنظر: گروه فرهنگی هنری «ایده و اندیشه دنا»